מארק יוז

סיפור הרבלייף

כשמארק היה בשנות העשרה לחייו, הוא התבונן בחוסר אונים כשמצב הבריאות של אמו התדרדר לאחר שניסה דיאטות לא מוצלחות. באופן טרגי, היא נפטרה בגיל 36, לאחר דיאטות רבות. כתוצאה מכך, מרק החליט להקדיש את חייו לסייע לאחרים לרדת במשקל ביעילות ובנוחות. בשנת 1980 הוא השיק את הרבלייף ובנה את המוניטין של החברה כספק המוצרים הטובים ביותר לבקרת משקל, תזונה נכונה וטיפול אישי.

מההתחלה, הרבלייף השתמשה במיטב המרכיבים הצמחיים והבוטניים. מחלקת המחקר והפיתוח שלנו שילבה מדע וטבע בכדי לספק את המוצרים המושלמים לכל שלב בחייכם. אם אתה מנסה לרדת במשקל, להשלים את הדיאטה שלך או להיראות במיטבך עם מוצרי טיפוח מעולים, להרבלייף יש את התשובה.
אנשים שהשתמשו במוצר הבחינו ב -2 דברים: הם ירדו במשקל. וחבריהם שאלו אותם איך הם עושים את זה. עד מהרה התגלה ששיטת הפרסום מפה לאוזן תעבוד בצורה יעילה הרבה יותר מכל שיטת פרסום אחרת – אנשים יכלו להבחין בתוצאות בעצמם! למעשה, “החברים” הראשונים שמו לב שאם הם יכולים לגרום למישהו להתעניין מספיק בכדי לגרום לו לשאול, המוצרים ימכרו את עצמם. אז הם קידמו את הרבלייף לאן שלא הלכו.

המוצרים והתוכניות האיכותיים של הרבלייף מבטיחים:

הצלחה בבקרת משקל
תזונה נכונה ומאוזנת
תזונה נכונה לספורטאים, מתאימה לאורח חיים בריא ופעיל
טיפול אישי נרחב

מוצרים המיוצרים מדעית עם ההצלחה שלך בראש

המוצרים החדשניים של הרבלייף פותחו על ידי מדענים, רופאים ותזונאים לאור בריאותך האישית. המוצרים הטבעיים שלנו נועדו להביא לכל החיים בריאות, הזדמנות עסקית המאפשרת לך הצלחה כלכלית.

מומחים שאפשר לסמוך עליהם

הוועדה לתזונה המייעצת של הרבלייף, והוועדה המייעצת המדעית הם הכוחות המנחים את ההצלחה של הרבלייף. צוות מכובד זה של מדענים מומחים מוביל את פיתוח מוצרי הרבלייף באמצעות מחקר ובדיקת מוצרים. איכות המוצר של הרבלייף עומדת בכל הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.