סיפור ההצלחה של טלי

טלי, עם כאבי גב בגלל עודף משקל, ואינה מסוגלת לזוז, החליטה להיכנס לתכנית הדיאטה הנכונה ולשנות את הרגלי האכילה שלה. ירד 15 ק”ג ושלושה מידות בבגדים, מרגיש נפלא וצעיר לפחות בעשר שנים.

טלי אחרי

טלי לפני

טלי לפני

 

סיפור ההצלחה של אורנה

אורנה הרגישה כבדה ובגדיה לא נסגרו. היא החלה ליישם את עקרונות התזונה הנכונים ואת אורח חיים בריא שהיא מדריכה ומאמנת והניבה תוצאות מעולות. השמט 12 ק”ג ושלושה מידות בבגדים ושומר על זה למעלה מ 15 שנה.

אורנה אחרי

אורנה אחרי

אורנה לפני

אורנה לפני

 

סיפור ההצלחה של ניר

ניר היה ספורטאי לשעבר אך עבודתו בהיי-טק דרשה הרבה שעות ישיבה, מה שהפך אותו לשמן ועייף כרונית. הוא התחיל תוכנית דיאטה ואורח חיים ושימוש בתוספי התזונה המומלצים, קיבל מיד אנרגיה והוריד 6 אינץ ‘במשקל ו -8 פאונד במשקל. חזר לספורט, והיום עם הרבה אנרגיה המשתתף בריצות ארוכות של 5 ק”מ, 10 ק”מ, חצי מרתון, מבצע פעילויות ספורט פונקציונליות, ומרגיש צעיר ב -20 שנה.

ניר אחרי שינוי אורח חיים ועם שימוש במוצרים

ניר אחרי

ניר - לפני השינוי באורח חיים

ניר לפני

סיפור הצלחה של עמירם

עמירם בן 55 שקל יותר מ -100 ק”ג במשך 20 שנה. עמירם ניסה דיאטות שונות ותמיד עקב ירידה של 10-15 ק”ג, החל לעלות תוך חודש-חודשיים.
הרופאים אמרו לו שעליו להפחית במשקל ולשמור על אורח חיים בריא כדי לאזן את לחץ הדם ובעיות בריאות אחרות. עמירם החל תוכנית הרזיה עם מוצרי הרבלייף, הוריד 18 קילו ושומר על המשקל החדש. כיום הוא מרגיש נהדר, נהנה לראות את ההבדלים בין העבר להווה. עמירם צנח גם הוא מ -54 ל -46 בהיקף.

כל הפניות לניהול משקולות מתייחסות לתכנית לניהול המשקל של הרבלייף הכוללת, בין היתר, תזונה מאוזנת, פעילות גופנית סדירה, צריכת נוזלים יומית נאותה, תוספי מזון במידת הצורך ומנוחה מתאימה. התוצאות משתנות מאדם לאדם.

אתר זה מופעל על ידי חבר עצמאי מהרבלייף