אורנה וניר, ייעוץ לאורח חיים בריא ותזונה נכונה

אורנה וניר

אודות אורניר לתזונה נכונה

אורניר לתזונה נכונה, העוסק במעל 15 שנה של ייעוץ, הדרכה ותמיכה לירידה במשקל ולשינוי תזונתי.
אימונים אישיים וקבוצתיים לאורח חיים בריא, השגת המטרה של ירידה במשקל, עלייה במשקל, תוספת אנרגיה ותזונה המותאמת לספורטאים ולכל המשפחה.
אנחנו עובדים בשיטת אתגר ל 90 יום, בו אנו מתאימים לכל לקוח ולקוחה תוכנית אישית בליווי השלמה תזונתנית של מוצרי הרבלייף, תוכנית אימוני כושר – 80% תזונה ו 20% כושר == 100% בריאות ותוצאות.
אנחנו חיינו בארה”ב כ 13 שנים, שם נחשפנו לבעיית ההשמנה בעולם המערבי, ולמדנו את הנושא והוסמכנו כמאמן WELLNESS COACH (אורח חיים בריא). שם התחלנו לייעץ ולתמוך באנשים בנושא דיאטה, שינוי הרגלי אכילה ומודעות לנושא.
מחקרים ולימודים בארצות הברית סיפקו לנו ידע נרחב בתחום התזונה הנכונה. אנו משתמשים במכשיר מיוחד שהובא מארה”ב המסייע לבצע הערכה בריאות מלאה של הלקוחות, כולל פרמטרים שונים כמו BMI, מסת שריר, אחוזי שומן, גיל מטבולי, BMR, ועוד.
נתונים אלה עוזרים להתאים תוכנית תזונה מותאמת אישית לכל לקוח ולקוח. מכשיר זה מסייע גם במעקב אחר ההתקדמות, לקבלת התוצאות הרצויות.
המומחיות שלנו היא לייעץ ללקוחות ולהתאים להם תוכנית ייעודית כדי לעזור להם להשיג את התוצאות הרצויות. אנו מספקים ידע רב אודות תזונה נכונה ואורח חיים בריא. המוטו שלנו הוא שידע הוא כוח, וידע מתאים בתחום יעזור למעוניינים להסתגל להרגלים ראויים לאורח חיים בריא.
אנו מקיימים פגישות אישיות, קבוצתיות וקבוצות ווטסאפ ופייסבוק לסיוע ללקוחות.
לקוחותינו נשארים איתנו שנים, בזכות המעקב והתמיכה המלאים שניתנים להם לאורך התהליך, ושמירה על קשר רציף גם לאחר קבלת התוצאות.

אורנה וניר, תזונה נכונה ואורח חיים בריא

אורנה וניר

אנו עובדים עם מוצרי הרבלייף – אודות הרבלייף