הסיפור של הרבלייף

כאשר היה מארק בשנות העשרה שלו, צפה בחוסר אונים כאשר בריאותה של אמו התדרדרה לאחר שניסתה דיאטות לא מוצלחות. באופן טרגי היא נפטרה בגיל 36, לאחר דיאטות רבות. כתוצאה מכך, החליט מארק להקדיש את חייו לעזור לאחרים להפחית במשקל בצורה אפקטיבית ונוחה. בשנת 1980 הוא השיק את חברת הרבלייף ובנה את המוניטין של החברה כספק של המוצרים הטובים ביותר לבקרה על משקל, תזונה נכונה וטיפוח אישי.
AboutCompany_Pic1
מארק יוז
מההתחלה, הרבלייף השתמשה ברכיבים הצמחיים והבוטניים הטובים ביותר. מחלקת המחקר והפיתוח שלנו שילבה מדע וטבע כדי לספק את המוצרים המושלמים לכל שלב בחייכם. אם אתם מנסים להפחית במשקל, להשלים את התזונה שלכם או להיראות במיטבכם עם מוצרי טיפוח מצויינים, להרבלייף יש את התשובה.

אנשים שהשתמשו במוצרים הבחינו ב 2 דברים: הם ירדו במשקל. וחבריהם שאלו אותם איך הם עשו זאת. מהר מאד התגלה ששיטת הפרסום “מפה-לאוזן” תעבוד בצורה יעילה הרבה יותר מכל שיטת פרסום אחרת- אנשים יכלו להבחין בתוצאות בעצמם! למעשה, ה”חברים” הראשוניים הבחינו שאם הם יוכלו לגרום למישהו להתעניינות מספקת שתגרום לו לשאול, המוצרים ימכרו את עצמם. כך שהם קידמו את הרבלייף בכל מקום שאליו הם הלכו.

המוצרים האיכותיים והתוכניות של הרבלייף מבטיחים:

  •  הצלחה בבקרת משקל
  •  תזונה נכונה ומאוזנת
  • תזונה נכונה לספורטאים, מתאימה לאורח חיים בריא ופעיל
  •  טיפוח אישי רחב היקף

מוצרים המיוצרים מדעית תוך מחשבה על ההצלחה שלכם

המוצרים החדשניים של הרבלייף פותחו על ידי מדענים, רופאים ותזונאים מתוך מחשבה על הבריאות האישית שלכם. המוצרים הטבעיים שלנו מיועדים להביא בריאות לכל החיים לכל אחד, הזדמנות עסקית המאפשרת לכם הצלחה כלכלית.

מומחים שתוכלו לסמוך עליהם

הוועדה התזונתית המייעצת של הרבלייף, והוועדה המדעית המייעצת הם הכוחות המנחים העומדים מאחורי ההצלחה של הרבלייף. צוות מכובד זה של מדענים מומחים מוביל את הפיתוח של מוצרי הרבלייף באמצעות מחקרים ובדיקת המוצרים. איכות המוצרים של הרבלייף עומדת בכל התקנים הגבוהים ביותר שנקבעו בתחום.